Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wandale uwzięli się na fotoradary

Utworzony przez ~Kierowca~, 7 sierpnia 2009 r. o 07:11 Powrót do artykułu
boshe, co u nie których to totalna desperacja Jestem kobitką i jeżdże po mieście 60 nie mniej. W centrum 40 bo szybciej się nie da. Najwięcej i chwilowo bo droga się konczy 90. W czym wam te radary przeszkadzaja jak zaprzeproszeniem na tym zadupiu jakim jest POLSKA nie da sie normalnie jezdzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?A...PADKI/523925028 hahahahahahaha MACIE SWOJE RADARY niedosc ze mandat dla dowch to jeszcze po nowym samochodzie! muahahaha TAK TO jest , te radary to piorą tylko baniak a nie ochraniaja. SZAre te radary jak ta cala polska, dlaczego nie czerowne ? bo czerwone by sie rzucalo a ta je***a szarosc za krzaka TYLKO JEBUT ZDJECIA ROBI bo nic innego nie potrafi. Pieprzyc ta policje i te radary. Nie beda rzadzic mna jacys idioci!!!!!!!!!. ROBIC MOSTY I ULICE ANIE STAWIC BRZYDKIE SKRZYNKI, niedosc ze benzyna droga to jeszcze musze patrzec na to ustrojstwo i sie tylko denerwowac. Jak bede mial wiecej kasy to jak przypier***e swoja bmw M3 przez jana pawla 300 na godzine to ten radar zdmuchne kropka i koniec tego gowna
Kretynie z twoją głupotą to ciężko ci będzie jutra doczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za radarami gdzie jest informacja o kontroli. Wiec za radarami, ale nie tymi gdzie nie ma takiej informacji. Jednak przeraża mnie wasza niewiedza, jesteście amatorami i lamusami. Radar taki stacjonarny przy ograniczeniu predkosci do 50 km/h robi zdjęcie z tolerancją od 20 do 25 km/h. Więc możesz jechać 65km/h i będzięsz zadowolony z jazdy. Wydaje mi się, że jest to szybka i bezpieczna prędkość jak na lubelskie drogi o terenie zabudowanym. Co do znakow, drog i autostrad itd to odstajemy od zachodu i nie tylko w tym i to wszyscy wiedza. Jaa mieszkam w Hamburgu i tam pracuje i się cieszę, że stać mnie na dobry samochód a drogi sa lepsze, bezpieczniejsze i szybsze. Ogolnieposla a niemcy to Niemcy 21 wiek, Polska 18 wiek z samochodami i drogami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wandalizmu nie popieram, ale w tym przypadku zaczynam się zastanawiać. Nasi kochani urzędnicy mnożą te fotoradary, bo to łatwe pieniądze, ale lepiej zajęliby się budową porządnych, szerokich i równych dróg. Wykonanych tak, by po dwóch latach nie trzeba było ich remontować. Przykład: Na Jana Pawła w Lublinie remont był niedawno, a już droga zaczyna się psuć. Podobnie jest na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Sikorskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jestem za radarami gdzie jest informacja o kontroli. Wiec za radarami, ale nie tymi gdzie nie ma takiej informacji. Jednak przeraża mnie wasza niewiedza, jesteście amatorami i lamusami. Radar taki stacjonarny przy ograniczeniu predkosci do 50 km/h robi zdjęcie z tolerancją od 20 do 25 km/h. Więc możesz jechać 65km/h i będzięsz zadowolony z jazdy. Wydaje mi się, że jest to szybka i bezpieczna prędkość jak na lubelskie drogi o terenie zabudowanym. Co do znakow, drog i autostrad itd to odstajemy od zachodu i nie tylko w tym i to wszyscy wiedza. Jaa mieszkam w Hamburgu i tam pracuje i się cieszę, że stać mnie na dobry samochód a drogi sa lepsze, bezpieczniejsze i szybsze. Ogolnieposla a niemcy to Niemcy 21 wiek, Polska 18 wiek z samochodami i drogami.
Gościu światowy a jaka jest tolerancja radarowa w Niemczech jak w Polsce jestod20do25km/h,wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jestem za radarami gdzie jest informacja o kontroli. Wiec za radarami, ale nie tymi gdzie nie ma takiej informacji. Jednak przeraża mnie wasza niewiedza, jesteście amatorami i lamusami. Radar taki stacjonarny przy ograniczeniu predkosci do 50 km/h robi zdjęcie z tolerancją od 20 do 25 km/h. Więc możesz jechać 65km/h i będzięsz zadowolony z jazdy. Wydaje mi się, że jest to szybka i bezpieczna prędkość jak na lubelskie drogi o terenie zabudowanym. Co do znakow, drog i autostrad itd to odstajemy od zachodu i nie tylko w tym i to wszyscy wiedza. Jaa mieszkam w Hamburgu i tam pracuje i się cieszę, że stać mnie na dobry samochód a drogi sa lepsze, bezpieczniejsze i szybsze. Ogolnieposla a niemcy to Niemcy 21 wiek, Polska 18 wiek z samochodami i drogami.
Gość.Więc ci odpowiem,11%dozwolonej prędkości,a więc masz ograniczenie 50km/h to możesz jechać 56km/h,jedziesz 57km/h masz fotę,tak jak ty nie jesteś lamusem tak samo znasz się ile w Polsce jest tolerancji w fotoradarach,tak samo pewnie mieszkasz w Hamburgu tak chyba koło Lublina znaczy się w Świdniku.he he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy kulturze naszych kierowców najlepszym sposobem na poprawę bezpieczeństwa jazdy są kręte i pełne dziur jak ser szwajcarski drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja na nikogo nie glosowałem. Kilka lat temu zagłosowałem na PIS (przepraszam Polacy, ze to zrobiłem). Na PO poszedłm glosować ale źle wypełniłaem ankiete (przepraszam ze prawie zaglosowałem), więc głos został uznany za nieważny. Teraz na nikogo nie głosowałem (parlmetn europejski) i na nikogo głosować nie będę. Więc ja się nie przyznaję do żadnej POLSKI ... jestem polakiem i w du*** mam wszystkie przepisy. Arbaitet w niemczech na czarno i zadnych podatkow do polski nie sprowadzam, bo powiedziałem, że sku***eli karmić nie będę. W du*** mam wasz naród (nie ziemie polska a ten caly zje***y syf). Jeżdże czasami po polsce i moje tablice rejestracyjne sa posypane specjalnym odblaskiem niwidocznym golym okiem i w du*** to mam. Polecam zrobic to samo i zapierniczac 400 km/h przez jana pawla i pomachac kosciolowi!
Kolego co to za preparat i czy jest skuteczny? Czy na naklejke na szybie tez dziala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toto napisał:
Przy kulturze naszych kierowców najlepszym sposobem na poprawę bezpieczeństwa jazdy są kręte i pełne dziur jak ser szwajcarski drogi.
Nauczyłeś się chodzić po zaoranym polu to wracaj tam .Twoja szkapa nie ma żadnego pożytku z drogi asfaltowej bo nie ma się gdzie paść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Nauczyłeś się chodzić po zaoranym polu to wracaj tam .Twoja szkapa nie ma żadnego pożytku z drogi asfaltowej bo nie ma się gdzie paść
I właśnie dajesz przykład "pryszczatej" kultury, która matrializuje się za kierownicą i na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze to sie zastanawiam po co go tam postawili?????jade co dziennie krochmalna do pracy i powyzej 50km na h mozna tam kola urwac.... niech najpierw tam aswalt dobry poloza to moze cos zarobia na tej skrzynce... a tak pozatym to te nowe nie wiem po co sa jak jeszcze zaden nie dzialal oprocz jana pawla i teraz na turystycznej.... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki jest sens najezdzac na te radary skoro i tak to nic nie zmieni...byla akcja o absurdach...mieli usunac ograniczenia niektore i d***..nadal sa...mozna sobie gadac i gadac...wladza wie swoje...Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca płaci krocie za benzynę(ropa dużo tańsza jak rok temu a dolar procentowo niewiele droższy od ubiegłorocznego).Jeżdżąc ostatnio po Polsce z przyczepą campingową spotykałem wiele patroli czyhających na błąd prowadzących. Oprócz stacjonarnych sporo nieoznakowanych patroli(z videorejestratorami). No i co druga miejscowość to maszty radarowe. W niektórych były radary. Jeżdząc zgodnie z przepisami średnia na komputerze wynosiła 41km/h. A gdy mógłbym nieco przycisnąć to albo dziury, albo koleiny albo pralka.Nie dawałem rady pojechać nawet przepisowe 70. No i te remonty,mijanki e.t.c. Wniosk jeden - najpierw naprawić lub zbudować porządne drogi(podatek w paliwie od lat).Potem wymagać od nas kierowców! Łatwo postawić znaki: ograniczenie lub garby. I tamże czychać na największch płatników podatków i mandacików! Dlatego jestem przeciwny podstępnemu czyhaniu! Wiem że nie brak u nas szalonych "kojotów" ale jazda zgodna z przepisami i często bezsensownymi znakami to mordęga!!!! No i obawa namierzą, błyśnie.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może niech ku..a postawią fotoradary na każdym skrzyżowaniu. A co, wtedy to będzie bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo, POpieram tych wandali !! jeśli jeśli by chodziło z tymi skrzynkami o POprawę bezpieczeństwa na drogach a nie o same zyski by był innego zdania, a skoro to ma pełnić rolę kolejnego haraczu to trzeba z tym walczyć . do dzieła rodacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc wyzej kila... mowi dobrze. Tolerancja jest 20-25 km/h. Jak nie wiesz to sie nie oddzywaj bo tak jest. Tak samo jak bys nie wiedzial to samochod policyjny z kamera miezy predkosc swoja a nie twojego samochodu. Co do tego czy jest dobre rowniez mozna gadac, bo na kazde kola samochodu powinien byc atest, im wieksze lub mniejsze kolo to inna predkosc predkosciomierza i to wie kazdy czlowiek, ale nie wiem czy rzeczywsicie sa atesty czy poprostu tak zalozyli ze tak jest... Co do tematu to radary bezpieczenstrwa niepoprawiaja, te bez oznaczen ze kontrola predkosci... be ble ble nie chce mi sie pisac, ale wiekszosc z was to pier***y. Ja przy radrze zawsze jade 60 i dobrze jest a w miescie nie przekraczam 80, 90 jade na uni lubelskie ale teraz jest radar wiec zwalniam. Tylko radar jest po to bo doszlo na uni lubelskiej do groznych wypadkow z udzialem poieszych, nic dziwnego skoro ograniczenie jest do 70 a jezdia z 4 pasami. Wiec jak ten piesszy ma przejsc ? POWINIEN BYC MOST MATOLY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bb napisał:
Lublin to miasto ??? Chyba żartujesz To wieś gdzieś na wschodzie Europy zabita Dechami z mieszkańcami takimi jak PalącyKot I Stefcio Niesiałowskiii
Lublin to miasto czy tego chcesz czy nie i nic tego nie zmieni to, że nie ma szczęścia do rządzących to inna sprawa ale to w Lublinie była pierwsza Europejska konstytucja podpisana a druga na świecie zaraz po Amerykańskiej... To Lublin był zawsze łącznikiem trzech wielkich narodów... To Lublin jako jedyne miasto w Europie ma nie zniszczoną starówkę całkiem oryginalną a nie odbudowywaną po wojnie... I mógł bym jeszcze wiele ale trzeba mieć umiar... nie dam mówić, że Lublin nie jest miastem Bo jest i w swoich dziejach był też raz stolicą Polski. Możesz obrażać wszystkich rządzących w Lublinie bo sam ich bym kopnął... bo to oni są winni w 70% tego co się dzieje 30% to wina mieszkańców bo nie można zganiać na innych. Ale nie pozwolę by takie głupoty o Lublinie pisać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam i czytam te wypociny - i upewniam się, że na wschód od Wisły to nie jest żadna Polska"B" - ale zgoła Polska"C". Btw - rację miał Lem, że dopiero internet uzmysłowi jak wielu idiotów jest na świecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym wy mówicie??? Nikt juz nie ukrywa ze fotoradary nie maja poprawiać bezpieczeństwa ale nabijac kase, szczególnie te gminne. Zdziwko ze kierowcy nie chca sie dac łupic? Nie pochwalam wandalizmu gdyby tak ktos to zrozumiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gosc wyzej kila... mowi dobrze. Tolerancja jest 20-25 km/h. Jak nie wiesz to sie nie oddzywaj bo tak jest. Tak samo jak bys nie wiedzial to samochod policyjny z kamera miezy predkosc swoja a nie twojego samochodu. Co do tego czy jest dobre rowniez mozna gadac, bo na kazde kola samochodu powinien byc atest, im wieksze lub mniejsze kolo to inna predkosc predkosciomierza i to wie kazdy czlowiek, ale nie wiem czy rzeczywsicie sa atesty czy poprostu tak zalozyli ze tak jest... Co do tematu to radary bezpieczenstrwa niepoprawiaja, te bez oznaczen ze kontrola predkosci... be ble ble nie chce mi sie pisac, ale wiekszosc z was to pier***y. Ja przy radrze zawsze jade 60 i dobrze jest a w miescie nie przekraczam 80, 90 jade na uni lubelskie ale teraz jest radar wiec zwalniam. Tylko radar jest po to bo doszlo na uni lubelskiej do groznych wypadkow z udzialem poieszych, nic dziwnego skoro ograniczenie jest do 70 a jezdia z 4 pasami. Wiec jak ten piesszy ma przejsc ? POWINIEN BYC MOST MATOLY
Gościu pewnie tak samo jezdzisz autem uważnie jak pisałeś ten tekst,a tak na marginesie to weż kolo z atestem i pi....j się w czoło,Ty znawco od motoryzacji.Nasłuchasz się bzdur i powtarzasz.Pajacu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...